فهرست مطالب

درباره ما

ما برندی هستیم که در طبیعت مادر متولد شده است. زمان ایجاد یک احساس جدید است.

سفر ما در سال 1382 آغاز شد

زمانی که یک جوان 23 ساله بودم و در بازار بزرگ تهران در صنف آرایشی و بهداشتی مشغول به فعالیت بودم  یک سوال بزرگ همیشه ذهن من رو به خودش مشغول میکرد .

و اون سوال این بود که چرا با توجه به اینکه افراد پول زیادی بابت محصولات آرایشی هرچند اورجینال میدهند ولی اون نتیجه مطلوب  رو نصبت به انتخابشون بدست نمی آوردن ؟ 

fashion toronto watch
about 02

نتیجه کنجکاوی

با توجه به آشنایی و استفاده روزمره مردم از اینترنت و شبکه های اجتماعی بر اون شدم تا سایتی جامع در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی راه اندازی کنم که در اون اطلاعات تخصصی محصولات رو بصورت خیلی عامیانه برای مردم به اشتراک بذارم ، محصولات آرایشی و بهداشتی کاملا تخصصی هستند و ما فقط فروشنده هایی بودیم که با سخنوری اون محصولات رو بفروش میرسوندیم ولی با اینن اقدام استقبال خیلی خوبی از طرف مردم و مخاطبینم شد و در سال 1392 سایت اینترنتی تخصصی محصولات صافی و احیا مو رو با توجه به علاقم به این شاخه در صنعت زیبایی راه اندازی کردم 

موفقیت و تخصص

از سال 1385 بصورت کاملا تخصصی روی محصولات صافی و احیا مو کار کردم و تحقیقات بسیار گسترده ای رو روی کمپانیها ، محصولات و کشورهای مختلف انجام دادم تا اینکه به این منطق رسیدم که تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی تولید شده در شرکتهای مختلف با توجه به ساختار ژنتیکی افراد متفاوت هستند و این زنتیک هر فرد هست که روی محصولات تاثیر گذاری مستقیم داره و در اینجا بود که با مشاوره های تخصصی به افراد مختلف در صنعت زیبای به نتایج بسیار شگرفی دست پیدا کردم و حاصل اون شد سایت مسترکراتینه که در حال تلاش هستم که هم در صنعت زیبایی در شاخه صافی و احیا مو بصورت یک شاخص در کشور عزیزمان ایران قابل توصیف باشم و از این بابت بسیار خرسندم که در مسترکراتینه تمامی محصولات منتخب هستند و با اطلاعات کامل در اختیار شما دوست و همراه عزیز قرار خواهند گرفت .

ارادتمند شما

روحان نیکضمیر 

about 01

تیم باورنکردنی ما اینجا برای شما هستند

IMG 20220402 124956

روحان نیکضمیر

مدیر شرکت
"سود در تجارت از مشتریان مکرر حاصل می شود؛ مشتریانی که به محصول و خدمات برجسته شما افتخار می کنند."
Untitled

زهرا بهشتی

عضو هیئت مدیره و مدیر بخش متخصصین مشاور
"متخصص حرفه ای با توجه به شناخت محصول نیاز یک مشتری را آنالیز میکنه و بعد محصول درجه یک معرفی میکنه "
thumbs b c 7c24e076ec75db3d5c26ed8ee7d35d29

رویا مقصودی

مدیر امور بین الملل
"مشتریان وفادار، آنها نه تنها برمی گردند، بلکه به سادگی شما را توصیه نمی کنند، آنها اصرار دارند که دوستانشان با شما همکاری کنند."
young woman model portrait

رویا ثابت

مدیر بخش تحقیق و توسعه
"شما هرگز دیگر دقدقه مزیت محصول یا قیمت را نخواهید داشت. آنها را می توان به راحتی تکرار کرد، اما تمرکز قوی مشتری را نمی توان کپی کرد."
سوگند

سوگند نیکضمیر

متخصص بخش مالتی مدیا
"بیش از همیشه به مشتریان خود نزدیک شوید. آنقدر نزدیک باشید که قبل از اینکه خودشان متوجه شوند به آنها بگویید به چه چیزی نیاز دارند."
من از خدمات مسترکراتینه بسیار خوشحالم - سفارش من ظرف 24 ساعت تحویل داده شد و فکر و مراقبتی که آنها برای محصولات خود انجام می دهند واقعاً برجسته است. به علاوه، پشتیبانی آنها بسیار عالی است!
غزاله مرعشی
مشتری بندرعباس
پک تخصصی شامپو و ماسک و اکثیر فوق العاده ای که به عنوان هدیه تولد برای دوستی که تقریبا هر روز آن را می بینم خریداری شده است. بسته بندی هوشمند که هیجان انگیز و خاص به نظر می رسد. هنگام تحویل بسیار خوب است. دوباره آن را به عنوان هدیه و برای خودم می خرم!
سوسن گلرخ
تبریز